Міжнародне співробітництво

18 червня 2021 року відбулася зустріч дирекції коледжу із делегацією Тюрігінської Агенції Європейських програм з питань розширення співпраці та налагодження додаткових партнерських зв’язків для розвитку дуальної освіти та проходження студентами коледжу окремих видів практики у Німеччині.

Представники Агенції відзначили високий рівень підготовки студентів та зацікавленість німецьких партнерів у розширені співпраці.

Image

Перспективи міжнародного співробітництва

08 лютого 2022 року відбулася чергова зустріч дирекції коледжу із делегацією Тюрігінської Агенції Європейських програм. В ході зустрічі обговорили питання участі  Рогатинського аграрного фахового коледжу  у міжнародних проєктах, які реалізує Тюрінгійська агенція європейських програм спільно з  ERASMUS+ Mobilität  у напрямку професійно-технічної та фахової передвищої освіти.
Крім того, розглянули деталі проходження виробничої практики студентів та учнів на базі німецьких агропромислових підприємствах.

Представники Агенції відзначили високий рівень підготовки студентів та зацікавленість німецьких партнерів у розширені співпраці. Наші студенти-практиканти  відзначені нагородами від Тюрінгійського Уряду за особливу компетентність і відданість роботі.

Шановні гості мали можливість оглянути оновлену матеріально-технічну базу.

Image

Можливості стажування за кордоном

09 лютого 2022 року відбулася зустріч дирекції з представником компанії LevelPro Михальчук Дарією, яка запропонувала загальне стажування в Німеччині для студентів.

В ході зустрічі обговорено умови та види практики на літній період.

Image
Більше інформації можете почерпнути на офіційних сторінках коледжу у соцмережах
koledg@ronet.com.ua
вул. Шашкевича 61
м. Рогатин
Івано-Франківська обл.
© 2021 Рогатинський аграрний фаховий коледж