Вітаємо нашого директора
Увесь педагогічний, студентський колективи, працівники коледжу щиро вітають директора навчального закладу з черговим обранням його на керівну посаду.
![](images/Vit_Dir_2.JPG)
Бажаємо нашому Ігорю Васильовичу творчої наснаги, оптимізму, надійної підтримки від колег, друзів та оточуючих, досягнення максимально бажаних результатів діяльності та значних професійних здобутків. Нехай кожен день буде наповнений новим змістом, а невичерпна енергія, бажання допомагати людям принесе користь оточуючим, подарує стабільність та душевну рівновагу.
![](images/Vit_Dir_1.JPG)
Результати голосування
У виборах брали участь 93 виборних представники:
70 педагогів, 14 студентів, 9 працівників коледжу.
«За» проголосували – 85 виборців.
«Проти» – 7, один бюлетень визнаний недійсним.
У підсумку – за Триніва Ігоря Васильовича проголосували 91,4 % виборців!!!
На виборах були присутні представники організаційного комітету з проведення виборів директора коледжу, представники засновника (засновників) або уповноваженого ним (ними) органу (особи), представники центрального органу виконавчої влади у сфері освіти і науки:
Ісмакаєва І. М. – головний спеціаліст відділу роботи з керівними кадрами департаменту персоналу Міністерства освіти і науки України
![](images/Vit_Dir_3.JPG)
Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!
![](images/Vit_Dir_4.JPG)