Гуртки, секції, клуби за інтересами

У Рогатинському аграрному фаховому коледжу студенти, учні та діти працівників навчального закладу мають чудову нагоду займатися хореографією у чудовому танцювальному залі, облаштованому дзеркалами, станками та відповідним покриттям на підлозі.

Народний аматорський танцювальний колектив «Юність Опілля» є активним учасником культурно-масових заходів у коледжі, місті, районі та області.
Колектив «Юність Опілля» налічує 19 учасників молодшої групи, 18 – середньої та 24 – старшої груп (студенти та учні).
Очолює НАТК «Юність Опілля» художній керівник Людмила Ярославівна Тернівська.
Народний аматорський танцювальний колектив «Юність Опілля» неодноразово переможець обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. 

Карантин та воєнний стан внесли свої корективи у діяльність колективу. За цей період навчилися працювати дистанційно і з гнучким графіком через вимкнення електроенергії.
Зараз, як ніколи важливо й цінно розвивати українську культуру, а саме через мистецтво танцю прищеплювати змалечку любов до своєї держави, традицій та обрядів.

DSC_0286

Танцювальний колектив активно бере участь у благодійних акціях на підтримку ЗСУ. Зокрема, Різдвяна мистецько-патріотична акція нагадала якою ціною здобувається незалежність та цілісність України.
В  коледжі впродовж багатьох років діє студентсько – викладацький хор, в якому працює близько 70 учасників. В репертуарі хору  – народні, фольклорні, академічні твори. У 2002 році колективу присвоєно звання «Народний самодіяльний колектив». Хоровий колектив «Опільські роси» постійний учасник   та призер обласних та регіональних оглядів, конкурсів, фестивалів. 

В гуртку хорового мистецтва активно розвиваються кілька потужних ансамблів:
Пісенний гурт викладачів коледжу;
Квартет чоловічий;
Ансамбль дівчат;
Малі форми вокалістів.
Художній керівник – Андрій Іванович Крупка.

Народний аматорський танцювальний колектив "Юність Опілля"

Народний аматорський танцювальний колектив «ЮНІСТЬ ОПІЛЛЯ»

Рогатинського аграрного фахового коледжу

Керівник Людмила Тернівська

Учасниками колективу є  студенти коледжу та учні шкіл міста, які щорічно поповнюють ряди колективу. Станом на 2023 рік налічується 28  учасників. «ЮНІСТЬ ОПІЛЛЯ» бере участь у всіх заходах коледжу, міста та району, кожного разу поповнюючи репертуар новими танцювальними композиціями.

Особливе місце у розвитку національної культури займає український народний танець. Сьогодні, як ніколи, треба берегти наше рідне УКРАЇНСЬКЕ. Любов молоді до рідного, особливо в теперішній час, є дуже важливо в час війни, коли ворог хоче знищити нас як націю, студенти міцно тримають культурний фронт. Своєю плідною працею та силою духу учасники танцювального колективу звеличують рідну Україну, примножуючи свої успіхи та досягнення.

 

 В час воєнного стану колектив долучається до благодійних акцій зі збору коштів для наших воїнів. Репертуар колективу поповнився патріотичними танцювальними композиціями «Доброго вечора – ми з України», «Чорна квітка» , на основі них зняли відеоролики.

«ЮНІСТЬ ОПІЛЛЯ» – це велика родина, в якої є свої звичаї і традиції, ми вміємо допомагати і співчувати один одному, працювати   і відпочивати .

Концертна діяльність 2022р

9.01 – Районний фестиваль «Різдвяна розколяда»

28.01  – Перформанс, присвячений 104 річниці бою під Крутами

18.02 – Ангели пам ‘яті. 8 річниця трагедії на Майдані. Небесна сотня.

19.05 – акція,присвячена Дню вишиванки «Любов’ю квітнуть вишиванки, омиті росами війни».

23.05 – захід до Дня героїв та перепоховання Тараса Шевченка «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки»

13.06 – обласний медійний проект «Галицькі набутки». Танцює Івано-Франківська область

21.09 – акція,присвячена Дню миру.

21.10 – фестиваль патріотичної пісні, присвячений 80 – ій річниці створення УПА «Волі дух у кожнім серці».

18.11 – 125 років від дня відкриття Рогатинської залізничної станції «Імпреза»

6.12 – участь у  третьому Всеукраїнському семінарі – практикумі «IF DANCE CoNGRESS 2022» Коледж Університету Короля Данила

 

Print Friendly, PDF & Email
Меню
×