Відділення професійно-технічної освіти

Кухар

Професія «Кухар» є однією з найпопулярніших і затребуваних у світі.

Кухар – це фахівець з приготування їжі.  Кухар – це цікава і прекрасна професія.

Тракторист-машиніст. Електромонтер. Водій

Це цікаві і романтичні професії для тих,  хто любить природу

Ці професії дуже потрібні для нашого суспільства, це фахівці, які професійно управляють тракторам, автомобілями всіх типів і марок.

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Автослюсар - спеціаліст, який готує машину в дорогу.

Сьогодні Україна - могутня автомобільна країна з багатомільйонним парком різноманітних типів вантажних, легкових автомобілів та автобусів.

Відділення ПТО

Професійно-технічна освіта

У 1952 р. в м. Рогатині було створено технічне училище № 8, котре готувало робітників суто для потреб сільського господарства.
 У 1983 році технічне училище одержало статус середнього і перейшло на часткову підготовку учнів на базі 9 класів.
У 1999 році СПТУ № 35 ввійшло в структуру Рогатинського державного аграрного коледжу як відділення професійно – технічної освіти.
Училище створювалося і розвивалося під керівництвом:
 Директор ПТУ № 8 Голов’ятинський Петро Йосипович 1952-1954 р.
Директор ПТУ № 8 Албулов Микола Кирилович  1954-1958 р.
Директор СПТУ № 5 Іванческу Іларіон Олександрович  1958-1983 р.
Директор СПТУ № 35 Данилюк Володимир Миколайович1983-1986 р.
Директор СПТУ № 35 Качало Іван Михайлович  1986-1998 р.

На відділенні навчається 206 учнів, які здобувають робітничі професії: «Тракторист-машиніст  сільськогосподарського виробництва», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «Водій автотранспортних засобів»   , «Кухар», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» і одержують повну загальну середню освіту.

Вибір професії – найважливіший вибір у нашому житті. Лише улюблена справа може принести матеріальне і моральне задоволення на все життя. Саме на відділенні професійно-технічної освіти  в Рогатинському аграрному фаховому коледжі робітничі професії, які потрібні всюди, дають можливість для професійного росту і підприємницької кар’єри.

Сучасні лабораторії

Для підготовки робітничих професій  в навчальному закладі створенні сучасні лабораторії, майстерні, авто- і трактородроми, де працюють висококваліфіковані викладачі і майстри виробничого навчання. Навчання проводиться у спеціалізованих кабінетах із застосуванням новітніх інноваційних технологій під керівництвом висококваліфікованих педагогів. Виробничу практику учні проходять у найкращих підприємствах сільськогосподарського виробництва і  ресторанного бізнесу різних форм власності.

Весь педагогічний колектив всі зусилля докладає на виховання освіченого, мислячого, ініціативного учня.  Найголовніше завдання – це підготовка висококваліфікованого робітника, який б на сучасному рівні володів знаннями та навичками з обраних професій. Після закінчення коледжу випускники є конкурентоспроможними на ринку праці. 

Print Friendly, PDF & Email

 2023 – 2024 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×