Відгуки студентів

Тарас (СТУДЕНТ)

Я, Тарас, студент відділення механізації сільського господарства Рогатинського аграрного фахового коледжу. Здобуваю освіту за спеціальністю «Агроінженерія». Я вивчаю сучасну сільськогосподарську техніку, машини, агрегати, здобуваю практичні навички з обслуговування і ремонту машин. Студентське життя цікаве і насичене. Але сьогодні я зі зброєю  в руках стою на захисті нашої Батьківщини, щоб наші молодші студенти могли навчатись в коледжі, на рідній українській мові розмовляти та здобувати освіту. Технічні знання, одержані під час навчання в коледжі, допомагають мені на службі. 
Я горджуся тим, що я майбутній механік і зроблю все щоб моя Батьківщина була вільною. 
Слава Україні!  Героям слава! 

Пасемко Михайло (СТУДЕНТ)

Я, Пасемко Михайло, навчаюсь у Рогатинському аграрному фаховому коледжі на відділенні механізації сільського господарства по спеціальності “Агроінженерія” за дуальною формою. Я дізнався про дуальну форму навчання від моєї старшої сестри, яка навчалась у нашому коледжі по спеціальності “Ветеринарна медицина” теж на дуальній формі навчання і сьогодні вже працює техніком по штучному осіменінню у тому ж господарстві, що і я. А це сільськогосподарське підприємство “Агропродсервіс Інвест” в селищі Козлів Тернопільського району. Це потужне підприємство, яке має розвинуті дві галузі – рослинництво і тваринництво. 

Я працюю слюсарем у ремонтній майстерні, проводжу ремонт і обслуговування різноманітної техніки, ми готуємо її до весняно-польових робіт. Робота дуже цікава і не проста, я багато чому навчився у свого старшого наставника, мені вже доручають проводити обслуговування сучасної сільськогосподарської техніки іноземного виробництва. Я дуже хочу одержати посвідчення тракториста-машиніста і сісти за кермо величезного сучасного трактора і вийти на ньому в поле. Це моя мрія. Надіюсь, що навчання в коледжі мені в цьому допоможе, бо у коледжі я отримую знання з теорії, а тут маю можливість робити все своїми руками. Раджу іншим хлопцям з моєї групи перевестись на дуальне навчання у моє господарство, разом буде веселіше.

Федоляк Ярослав (СТУДЕНТ)

Я, Федоляк Ярослав, студент третього курсу відділення Механізації сільського господарства Рогатинського аграрного фахового коледжу. Навчаюся за дуальною формою здобуття освіти з 1 вересня 2022 року. Я завжди мріяв працювати на підприємстві ТОВ “СТМ” де працюють мої батьки. Майже рік навчання за дуальною формою дали мені впевненість в собі і можливість одержанні знання в коледжі реалізувати на практиці. Сьогодні я студент і одночасно заробляю кошти, які дають можливість допомагати моїм батькам. Я вдячний за таку можливість навчатися за дуальною формою здобуття освіти та бути впевненим у виборі своєї професії.

Screenshot_15
Print Friendly, PDF & Email
Меню
×