Практичне навчання

  1. Положення про практичне навчання
    Журнал обліку виробничого навчання
  2. Договір про здобуття фахової передвищої освіти за дуальною формою
  3. Договір про співробітництво
  4. Заява студента про переведення на дуальну форму навчання
  5. Бази практик

ВІДДІЛЕННЯ  ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

КУХАР

В  групі К-11 було проведено виробниче навчання на тему «Механічна кулінарна обробка риби». Під керівництвом майстрів виробничого навчання Базів О.М., Гудзь Т. М. учні розробляли різними способами рибу та опановували практичні навички приготування напівфабрикатів

В навчально-практичній лабораторії  «Технологія приготування їжі»  проводилось виробниче навчання  на тему: «Проста форма нарізання овочів».  Під керівництвом викладача Базів О.М, учні групи  К-11 освоїли практичні навики різних форм нарізки овочів та обговорили доцільність використання кожної із форм при приготуванні різноманітних страв. В кінці уроку учні продемонстрували свою роботу та отримали відповідну оцінку власних старань.

ТРАКТОРИСТ-МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Під керівництвом майстрів виробничого навчання Мручка Я.В., Луцишина В.В., учні групи Тр-21 навчилися правильно виконувати технічне обслуговування та проводити заміри щодо ремонту, відновлення акумуляторної батереї.

В групі Тр-31 під керівництвом майстра виробничого навчання Мручка Я.В. відбулося практичне заняття «Технічне обслуговування».

В ході заняття учні здійснювали технічне обслуговування сільськогосподарської техніки для проведення ремонтних робіт.

В групі Тр-31 було проведено виробниче навчання в лабораторії «Електромонтажних робіт» під керівництвом майстра виробничого навчання Тлучака Ю.І., де розбирали трифазний асинхронний двигун з коротко замкнутим ротором.

ВЕТЕРИНАРНЕ  ВІДДІЛЕННЯ

Під час навчальної практики з дисципліни “Епізоотологія з мікробіологією”, під керівництвом викладача спецдисциплін Шквиркова Я.Я. студенти ветеринарного відділення провели щеплення кролів від інфекційних хвороб та набули практичних умінь, навичок.

Невід’ємною складовою освітнього  процесу є набуття практичних умінь та навичок .З цією метою було організовано проведення навчальної практики для студентів ІІІ курсу ветеринарної медицини з дисципліни “Фармакологія з рецептурою” викладачами Благим Р.С. та Мельниченком П.С.

Студенти ознайомилися та відпрацювали шляхи введення ліків в організм тварини та нанесення їх на шкіру, слизові оболонки.

Викладач спецдисципліни “Тваринництво, зоогігієна та ветеринарна санітарія” Галина Іванівна Майка провела у групі В-21 практичне заняття на тему “Вивчення методів оцінки екстер’єру сільськогосподарських тварин” .

Клінічна амбулаторія для дрібних тварин Рогатинського аграрного фахового коледжу активно працює по наданню фахової допомоги дрібним тваринам . Студенти ІІІ курсу мали змогу не тільки спостерігати, а й асистувати при проведенні хірургічних операцій: стерилізації собак та котів,а  також проводили клінічний огляд тварин  з встановленням діагнозу та призначенням лікування.

ТЕХНОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Під керівництвом викладачів спецдисциплін Мельниченка П.С., Височанської Р.П., Гриніва М.В. відбулася виїзна навчальна практика  студентів технологічного відділення груп Т-41,Тв-41 і Тв-31 в Кооператив “Еком”-сир ” Чесниківський”.

Під час навчальної практики студенти дізналися історію створення та починання кооперативу, ознайомилися із технологією приготування твердих і напівтвердих сирів.

Власники кооперативу Олег та Ольга Журанівські провели для студентів коледжу цікаву екскурсію підприємством та показали різні види сирів. А також студенти мали змогу  продегустувати продукцію.

Відповідно до навчального плану при проведенні практичного заняття «Органолептична оцінка сиру» із дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії» студентами групи Тв-41 провели оцінку 5 видів плавлених сирів. Студенти продегустували сири: голландський, «Звенигора», «Ферма», «Комо», «Дружба» з додаванням лісових грибів, бекону і шинки.

Основні завдання практики: навчити студентів організовувати і виконувати технологічний процес виробництва та переробки м’яса і м’ясопродуктів в нових умовах господарювання, забезпечити випуск високоякісної продукції при мінімальних матеріальних та трудових затратах на її виготовлення.

МЕХАНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Згідно розкладу було проведено навчальну практику у групі М-42 з дисципліни «Технічний сервіс в АПК». Під керівництвом викладачів спецдисциплін Чепіля Ю.С., Іванческу О.І. та Леськіва І.Б. студенти мали змогу провести діагностику паливної апаратури.

Згідно графіку індивідуального водіння було проведено навчальну їзду на полігоні майстром виробничого навчання Лисим Я.Л. Студенти групи М-31 навчалися виконувати такі вправи: водіння по прямій з поворотами, водіння трактора в складних дорожніх умовах, водіння трактора заднім ходом, під’їзд до причіпного та навісного с/г знаряддя, проїзд через ворота і заїзд в гараж.

Згідно розкладу було проведено навчальну практику у групі М-31 з дисципліни «Сільськогосподарські машини» на базі навчального господарства РАФК.

В ході заняття, під керівництвом викладачів Чепіля Ю.С. та Іванческу О.І., студенти мали змогу оволодіти практичними навичками по догляду та регулюванню сільськогосподарських машин. Заняття було дуже цікавим, студенти виконали поставлені завдання та отримали оцінки.

Print Friendly, PDF & Email

 2023 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×