Історія коледжу

До минулого стався з вдячністю,

                                                                До сьогочасного – діяльно,

                                                                 До майбутнього – відповідально.

 

     Рогатинський аграрний фаховий коледж– це вищий навчальний заклад з багатою історією та славними традиціями.

Наказом Міністерства сільського господарства УРСР та Міністерства освіти УРСР від 28.06.1956р. № 421/427 у результаті об’єднання Станіславської однорічної школи підготовки голів колгоспів, Псарської однорічної сільськогосподарської школи Рогатинського району та Дзеленецького сільськогосподарського технікуму Хмельницької області на базі колишнього Рогатинського педагогічного училища був створений Рогатинський ветзоотехнічний технікум. В перші роки свого існування технікум готував зоотехніків, зоотехніків-організаторів та агрономів по захисту рослин, а з 1961р. – і ветеринарних фельдшерів для роботи в сільськогосподарському виробництві західного регіону України та Молдавії.

В 1972р. у відповідності до Постанови Ради Міністрів УРСР від 07.01.1972 р. № 6 та Наказу Міністерства сільського господарства УРСР від 17.01.1972 р. № 20 створений Рогатинський радгосп-технікум з приєднанням земель колгоспу ім. Маяковського. Виробнича база тоді налічувала понад 2тис. гектарів землі, 1100 голів продуктивної худоби. Щорічне виробництво сільськогосподарської продукції становило понад 1млн. карбованців.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 1997р. № 930 „Про створення Рогатинського коледжу-агрофірми” та відповідно до спільного наказу Міністерства освіти України та Міністерства агропромислового  комплексу України  від 30.09.1997р. №359/49 „Про створення Рогатинського коледжу-агрофірми” на базі ліквідованих Рогатинського радгоспу-технікуму та Рогатинського ПТУ № 35 було створено Рогатинський коледж-агрофірму.

     У 2000 році, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, було створено Рогатинський державний аграрний коледж із ступеневою системою освіти: кваліфікований робітник, молодший спеціаліст, бакалавр.

     Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 283 (від 24.02.2020 р.) Рогатинський державний аграрний коледж перейменовано у Рогатинський аграрний фаховий коледж.

Print Friendly, PDF & Email

 2023 – 2024 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×