Ветеринарне відділення

“Scientia potentia est” “Hominum animaliumque saluti” “Labor et patientia amnia vincunt” “Medicus curat, natura sanat” “Quod faustum, felix, fortunatumque sit!” |

Вибір професії - це життєвий вибір, за яким стоїть добробут і впевненість у завтрішньому дні !

Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися,  хоча б зовні він і здавався бездіяльним

Григорій Сворода

"В руках неука ліки - це отрута і по своїй дії можуть прирівнюватись до ножа, вогню та світла; в руках же людей знаючих вони прирівнюються до напою безсмерття"

Сушрута

Наш коледж – наш дім

Презентація ветеринарного відділення

Людська медицина зберігає людину, а ветеринарна людство,” –
цей вислів професора С.Євсеєнка підтверджує важливість
діяльності спеціалістів ветеринарної медицини.

Благий Роман Степанович– завідувач ветеринарного відділення Рогатинського аграрного фахового коледжу. Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Email: blaguy@ukr.net

Початок роботи в закладі: 7.09.2000р

Освіта: повна вища, спеціаліст, Подільська державна аграрно-технічна академія, 1999 рік, «лікар ветеринарної медицини»; Національний аграрний університет,2000 рік «лікар ветеринарної медицини-педагог»

У центрі уваги викладачів відділення – надання якісних освітніх послуг.

На відділенні ветеринарної медицини професійну підготовку фахівців здійснюють викладачі циклової комісії ветеринарних дисциплін: Володимир Омелянович Вільчик, Роман Степанович Благий, Ярослав Ярославович Шквирков, Петро Степанович Мельниченко,  Михайло Михайлович Паньків, Олександра Петрівна Павлів, Оксана Володимирівна Гадуп’як,  Руслан Володимирович Макогін.

Заняття проводяться в сучасно облаштованих кабінетах та лабораторіях

Практична складова освітньої діяльності

Направду, справжній фахівець – це, передусім, думаюча людина, яка бачить перспективи розвитку і вдосконалення виробництва. Разом з цим фахівець був би безпорадним на виробництві, якби не знав практики, не бачив як практично застосовується теорія, а також не володів власними уміннями і навиками.

Виховний процес - невід'ємна складова освітньої діяльності на відділенні ветеринарної медицини

Виховна діяльність здійснюється на основі кращих традицій Прикарпатського регіону, що сприяє збереженню колориту Івано-Франківської області й збагаченню української культури. В закладі на високому професійному рівні діють  гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції, клуби за інтересами.

Викладачі ветеринарного відділення знаходяться в постійному творчому пошуку, передають своїм вихованцям кращі людські здобутки, наукові надбання, пробуджують у них цікавість до пізнання нового. Так яскраво і не буденно проходить життя в нашому коледжі, адже ми формуємо не тільки кваліфікованого фахівця, а й виховуємо людину – чуйну, добру, відповідальну, творчу.

Запрошуємо усіх бажаючих навчатися на ветеринарному відділенні  за  державною формою навчання. 

Новини ветеринарного відділення

  • All Post
  • Новини ветеринарного відділення
Лабораторне заняття з ветеринарно-санітарної експертизи

22.03.2023/

Лабораторне заняття з ветеринарно-санітарної експертизи 22 березня проведено лабораторне заняття з ветеринарно-санітарної експертизи.Проводилось дослідження м’яса, студентами 4 курсу ветеринарного відділення, під керівництвом викладача…

Практичне заняття в лабораторії відтворення тварин

14.03.2023/

Практичне заняття в лабораторії відтворення тварин 14 березня на практичному занятті в лабораторії відтворення тварин, студенти відділення ветеринарної медицини під керівництвом викладача спецдисциплін…

Print Friendly, PDF & Email
Меню
×