18 грудня на базі Рогатинського державного аграрного коледжу відбулося засідання регіональної студентської ради самоврядування вищих аграрних навчальних закладів Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської та Тернопільської областей.
Розпочалося засідання з вітального слова директора Рогатинського агроколеджу Ігоря Триніва
![](images/Sem_1.JPG)
та привітань від запрошених представників влади: першого заступника голови райдержадміністрації Степана Демчишина,
![](images/Sem_2.JPG)
заступника голови районної ради Олега Вовкуна
![](images/Sem_3.JPG)
та секретаря міської ради Галини Богун,
![](images/Sem_4.JPG)
які побажали плідної праці учасникам зібрання. Добрим словом гостей віншували і самі студенти.
Згодом відбулося засідання круглого столу
![](images/Sem_16.JPG)
з обміну досвідом на тему: «Формування національно-патріотичної свідомості молодої людини», під час якого учасники вели живий та конструктивний діалог, обмінювались думками та ідеями.
![](images/Sem_6.JPG)
Основними напрямками для обговорення стали концептуальні засади громадянського та національно-патріотичного виховання; національно-патріотичне виховання молоді як пріоритетний напрямок державної політики у процесі формування сучасного громадянина та патріота України; формування української національної ідентичності особистості у полікультурному освітньому середовищі; громадянська освіта як чинник формування особистості громадянина та патріота України; громадські організації в контексті формування активної громадянської та патріотичної позиції молоді.
![](images/Sem_5.JPG)
Глибина думок, емоційність молодих людей, здатність адекватно реагувати на події, що відбуваються, свідчить про небайдужість молоді до долі України, додає впевненості, що майбутнє держави в надійних руках.
![](images/Sem_15.JPG)
![](images/Sem_14.JPG)
Заступники директорів з виховної роботи навчальних закладів погодилися з думкою, що саме зараз усі виховні зусилля повинні бути спрямовані на формування свідомої особистості, яка не хоче відчувати себе перекотиполем чи людиною нізвідки, шукатиме в історії коріння своєї нації, осмислюватиме її минуле, знаходитиме відповіді на багато питань сучасності.
![](images/Sem_12.JPG)
![](images/Sem_7.JPG)
А завданням кожного педагогічного колективу є формування справжнього патріота власним прикладом, органічно поєднуючи історичні факти, літературні надбання, аналізуючи, дискутуючи, навчаючи ненав’язливо і з любов’ю. Що, власне, і є головним критерієм співпраці з молоддю.
![](images/Sem_13.JPG)
Виховники поділилися досвідом, як саме, враховуючи побажання молодих людей, планувати і реалізовувати свою діяльність, щоб вони у стінах альма-матері мали змогу сформуватись справжніми громадянами та справжніми патріотами, а принципи патріотизму стали святинею для кожного юнацького серця.
![](images/Sem_10.JPG)
![](images/Sem_9.JPG)
Також заслухали звіт голови регіональної студентської ради про проведену роботу та обговорили плани роботи на 2015-2016 роки.
А театралізоване дійство «Святий Миколай – приклад добродійства і милосердя» допомогло присутнім задуматися над одвічними цінностями життя, дорослих повернуло в дитинство, а студентів вразило своєю неординарністю.
![](images/Sem_8.JPG)
![](images/Sem_18.JPG)
![](images/Sem_19.JPG)
![](images/Sem_20.jpg)
Пізнавальну екскурсія «Рогатин – місто древнє» дала можливість нашим гостям познайомитися з історичним минулим міста, сприяла розширенню світогляду, створила святковий передноворічний настрій.
Дирекція колежу висловлює подяку усім працівникам навчального закладу, які долучилися до підготовки та проведення регіональної студентської ради. Дякуємо! Дякуємо! Дякуємо!