Психолого-педагогічний семінар
Згідно плану методичної роботи відбувся черговий психолого-педагогічний семінар, на якому було розглянуто актуальні питання навчально-виховної роботи.
“Контроль навчальних досягнень студентів”-тема виступу завідувача механічним відділенням, викладача спецдисциплін Пазюка В.Р.
Спираючись на відповідні документи, накази, Положення, критерії оцінювання з предметів і дисциплін, педагогічного і власного досвіду Володимир Романович розповів про порядок та методичні вимоги проведення поточної атестації, заліків та екзаменів в міжсесійний та сесійний періоди.
“Єдність освіти і виховання у процесі підготовки майбутнього фахівця та формування особистості”- тема виступу завідувача відділенням ветеринарної медицини, викладача спецдисциплін Благого Р.С.
“Адаптація студентів і учнів I-их курсів”- тема виступу практичного психолога коледжу Добровлянської Н.В.
В своєму виступі вона акцентувала увагу на проблемах , що виникають у першокурсників у період навчання в коледжі.
Особливо вони пов’язані із зміною форми навчання у ВНЗ: доїзд, проживання в гуртожитку, побутові проблеми, користування електронними носіями з навчальних дисциплін, самостійною роботою, вміння підтримувати товаристські стосунки.
Наталія Володимирівна надала психологічні поради щодо підтримки першокурсників на першому році навчання.
Досвідом виховної роботи з першокурсниками поділилися педагоги коледжу: викладач спецдисциплін, куратор групи Іванческу О.І.і вихователь гуртожитку №1 Антоняк Б.В.
Адаптація – це справа не одного студента і не одного дня, а взаємодія “студент-викладач”,”студент-навчальна група-коледж”.