Профорієнтація

Презентація Рогатинського аграрного фахового коледжу

Відділення «Ветеринарна медицина»

«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»

Відділення «Механізація сільського господарства»

Робітнича професія «Кухар»

Робітнича професія «Тракторист-машиніст. Електромонтер. Водій»

Робітнича професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»

Вибір професії є важливим кроком у життєвому і професійному становленні людини. Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку. Перед молодим поколінням постають питання, як отримати правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достойну заробітну плату, приносити користь людям, державі. 

Профорієнтаційна робота у коледжі спрямована на вирішення наступних завдань:
• підвищення рівня поінформованості школярів про спеціальності коледжу;
• формування позитивного іміджу коледжу;
• підвищення конкурентоспроможності нашого навчального закладу на ринку освітніх послуг;
• підготовка кваліфікованих кадрів;
• створення умов для усвідомленого професійного самовизначення і розкриття здібностей особистості.

До профорієнтаційної роботи залучаються всі викладачі та студентсько-учнівське самоврядування коледжу. Відповідальними за проведення профорієнтації визначені голови циклових комісій та члени приймальної комісії.

Викладачі коледжу, відвідуючи навчальні заклади, презентують наші спеціальності, запрошують випускників на Дні відкритих дверей та мають можливість спілкуватися з батьками на батьківських зборах.

З метою задоволення інтересу школярів та їх батьків до певного напрямку підготовки та спеціальності проводяться різноманітні майстер – класи з демонструванням практичних навичок та вмінь.

Ведеться також тісна співпраця з Рогатинським відділом Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, де випускники та педагоги беруть активну участь в «Ярмарках професій».

В умовах сьогодення, враховуючи воєнний стан та змішане навчання, профорієнтаційна робота дещо набула іншого формату. Для максимального поширення розроблених інформаційних буклетів у простір інтернет-технологій, створено відповідні групи в мережах «Instagram», «Facebook».

Щороку створюються профорієнтаційні відеоролики із залученням випускників коледжу.

 На сайті коледжу представлено максимум відомостей про спеціальності, їх зміст, статус на ринку праці, умови утворення і терміни навчання, перспективи працевлаштування, можливості продовження навчання. Також на сайті можна ознайомитися з усіма новинами, подіями, що відбуваються у коледжі.

Print Friendly, PDF & Email

 2023 – 2024 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×