Відбулося  чергове заняття  Школи  молодого  педагога, на якому досвідчені педагоги ділилися своїм досвідом роботи з молодими  викладачами.

        Зокрема, заступник директора з практичного навчання, викладач спецдисциплін  Мельниченко Петро Степанович висвітлив тему”Форми і методи планування та організації позаурочної роботи з предмета і дисципліни”.Найбільшу увагу він приділив  гуртковій роботі.

     Гурткова робота – невід’ємна частина навчально-виховного процесу у коледжі, яка розвиває і формує загальні якості відповідно до вікових можливостей студентів, задовольняє психологічну потребу у спілкуванні і самовизначенні та вирішує проблему дозвілля. 

      Гурткова робота є найбільш масовою формою науково-дослідницької творчості студентів та найпоширенішою формою позааудиторної роботи. Тематика гурткових занять підпорядкована навчальному матеріалу та  відповідає науковим інтересам студентів. На заняттях гуртка студенти удосконалюють свої знання, уміння і навички, переконуються в практичному значенні їх в майбутній професії, дістають нову цікаву інформацію, з користю проводять свій вільний час. Гурток готує студентів до самопізнання, самоутвердження і самовираження.

        А практичний психолог коледжу Добровлянська  Наталія Володимирівна порадила  молодим педагогам щодо активізації пізнавальної діяльності студентів в позаурочний час.

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 – 2024 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×