„Боже, великий, єдиний, нам Україну храни” – цим величним духовним Гімном розпочали студенти реквієм, присвячений героям Небесної сотні і всім учасникам Майдану, які піднялися на Революцію Гідності 2013 року. У повній тиші звучить Гімн.

На сцену виходять ведучі і перші слова: „ пам’ять, стій, зупинись на хвилину…” глибоко залягають у серце кожного присутнього у залі. Студенти, викладачі вслухаються у кожне слово, яке звучить із сцени. Виступи студентів доповнюються відеороликами про події на Майдані. У багатьох виступають сльози на очах тому, що неможливо згадувати ті події без сліз. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні. Досить вдало виступи доповнили хореографічні композиції, які виконали учасники танцювального колективу коледжу.

А зі сцени знову лунають слова, які прошивають юні серця: « І знову Майдан в Луганську і Донецьку, ні, не Майдан – справжнісінька війна… Революція Гідності ще не закінчилась, вона продовжується і не тільки на Сході України, вона продовжується у кожному серці дорослих і малих – у всіх українців, які вдихнули повітря волі і вже ніколи не захочуть у новітні кайдани». Тому найбільшою шаною героям буде здобуття повної волі на Україні.

 Із почуттям власної гідності зал заспівав « Ще не вмерла Україна». І закликом « Слава Україні!»  «Героям Слава» закінчили виступ студенти.

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×