Одне з завдань сучасного директора –

сформувати готовність педагогів до інноваційних пошуків, надати можливість самостійно визначити стратегічні напрямки у розвитку навчально-виховного процесу, його науково-методичне забезпечення.

 

На базі Рогатинського державного аграрного коледжу 7 червня 2016р. відбулося засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області. У цьому заході активну участь взяли заступник директора  Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА Гуменюк А.І., начальник управління професійно-технічної та вищої освіти Департаменту освіти і науки ОДА Гаврилюк І.О., міський голови м.Рогатина Насалик С.С., методист обласної Ради директорів Горан О.М.

 

 

Гостей урочисто зустрічав духовий оркестр. 

 

У фойє коледжу була представлена виставка методичних матеріалів конкурсу ДУ НМЦ „Агроосвіта”, де можна було познайомитися з інноваціями в роботі педагогічного колективу, а також з досягненнями викладачів та студентів, переглядаючи  творчі роботи, технічні винаходи та зразки художньої творчості.

 

 

На площі перед основним корпусом коледжу була представлена базовими підприємствами новітня техніка, на якій студенти механічного відділення проходять виробничу практику.

 

Засідання проходило згідно плану і за відповідним порядком денним. Гостей тепло привітали директор Рогатинського державного аграрного коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, заслужений працівник сільського господарства, депутат Івано-Франківської обласної ради – Тринів І.В. та мер міста Насалик С.С.

Під час пленарного засідання директор Тринів І.В. презентував Рогатинський державний аграрний коледж у всіх аспектах його роботи і життя. Власне, досвід впровадження інноваційних технологій навчання викладачі коледжу провели майстер-клас на тему: „Цифрова педагогіка – шлях до формування творчої особистості студентів засобами інформаційно-комунікаційних технологій”. Викладачі Драган З.Б., Приплоцька Г.В., Замковий С.І., Рутило О.І., Пазюк В.Р. поділилися досвідом створення власних веб-сайтів, електронних підручників і посібників, тестів та інших електронних ресурсів.

 

 

На засіданні було також розглянуто питання „Проблеми випуску і працевлаштування молодших спеціалістів та роль навчальних закладів у сприянні їх вирішення”, про яке доповіли: Боднарчук Д.Ю.,директор Тлумацького коледжу ЛНАУ та Боцюрко Ю.В., директор медичного коледжу ДВНЗ „Івано-Франківський національний медичний університет”.

Велику увагу директори і гості на засіданні приділили обговоренню проектів законів „Про освіту” і „Про професійну освіту” та місце ВНЗ I-II рівнів акредитації в системі освіти.

Практичне навчання – основа професійної підготовки майбутніх фахівців. Саме тому в коледжі цьому приділяється велика увага. І цього ж дня менеджерам освіти було представлено практичні заняття спеціальності „Ветеринарна медицина”. Викладач ветеринарних дисциплін Шквирков Я.Я. провів відкрите заняття з дисципліни „Хірургія” на тему: „Орхіектомія тварин. Методика та техніка виконання.”, а викладач дисципліни „Внутрішні незаразні хвороби” Мельниченко П.С. – на тему: „Диспансеризація як методологічна основа профілактики хвороб тварин”.

 

Студенти наочно показали свої практичні навички і вміння. Заняття проходили у лабораторіях ветеринарної клініки.

 

Варто зазначити, що молоді люди не тільки навчаються, але проводять активно дозвілля, розвиваючи свої художні здібності. Тому учасники художньої самодіяльності показали гостям музичний вернісаж „Візерунки Опілля”, на якому були представлені всі жанри художньої самодіяльності та справжні таланти навчального закладу.

 

Під час проведення екскурсії члени Ради ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу, студентським містечком, спортивною базою та ін.

На завершення було проведено круглий стіл по обговоренню результатів роботи проведеного дня та накреслено плани на майбутній навчальний рік.

Учасники засідання плідно працювали у дружній та творчій атмосфері.

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 – 2024 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×