19 жовтня відбулось засідання атестаційної комісії, яку провів голова атестаційної комісії, директор коледжу Тринів І.В. На порядку денному обговорювалися питання:

-затвердження списку педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2018р.;

-затвердження графіку роботи атестаційної комісії.

На засіданні виступив голова атестаційної комісії Тринів І.В., який наголосив на дотриманні Типового положення про атестацію педагогічних працівників при проведенні атестації. Ігор Васильович ознайомив членів атестаційної комісії з списком педагогічних працівників коледжу, які підлягають атестації та термінами проходження курсів підвищення кваліфікації, а також графіком атестаційної комісії.

Заступник директора з навчальної роботи, заступник голови атестаційної комісії Вільчик В.О. повідомив членам атестаційної комісії, що до 15 березня 2018р. необхідно вивчити педагогічну діяльність педпрацівників, які цьогоріч будуть атестуватися. Зокрема, відвідати  навчальні заняття, виховні заходи, оцінити рівень досягнень студентів з предмету чи дисципліни, а також проаналізувати участь педпрацівників у роботі циклових комісій, методичних об’єднаннях, фахових курсах та ін.

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×