В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 5 грудня в Рогатинському державному аграрному коледжі відбувся правовий лекторій, організований соціально-психологічною службою та викладачами  правознавства Нагірною Л.Б. і Поглод Л.Я. Лекторій на тему: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» включав у себе змістовні тематичні лекції та конструктивний діалог між студентством і представниками правоохоронних органів.  

     У правовому лекторії взяли участь  представники правоохоронних органів: начальник Рогатинського відділу Тисменицької місцевої прокуратури Івано-Франківської області, юрист 1 класу М.Т.Шувар, начальник Рогатинського відділення Тисменицького відділу Головного управління національної поліції України в Івано-Франківській області, майор поліції Л.В.Марченко, заступник начальника Рогатинського відділення управління національної поліції І.В.Бирич, головний державний виконавець районного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області О.Б.Сташків, начальник служби у справах дітей Рогатинської РДА І.Я.Базилевич.

    Вела правовий лекторій заступник директора з виховної роботи Т.С.Вергун , а викладачі правознавства коледжу зробили для студентів короткий екскурс про адміністративні і кримінальні порушення у випадку вчинення злочинів неповнолітніми. Для кращого розуміння серйозності проблеми було продемонстровано презентацію і навчально-виховні фільми.

    Під час заходу студентів цікавили відповіді на запитання щодо дотримання правил дорожнього руху, законності дії поліції в тих чи інших випадках, запобіжно-профілактичних заходів та боротьби з наркоманією і алкоголізмом, також вони розпитували про статистику вчинення злочинів неповнолітніх у Рогатинському районі, права студентів у різноманітних ситуаціях. Молоді люди отримали кваліфіковані відповіді на всі запитання, які були підняті в ході зустрічі з правоохоронцями. 

   На завершення заходу директор коледжу І.В.Тринів подякував гостям, за те, що знайшли можливість поспілкуватися студентами і надати консультацію в тих чи інших зацікавлених питань. 

 Організатори правового лекторію в свою чергу висловлюють подяку директору коледжу, депутату обласної ради І.В.Триніву за підтриману ініціативу проведення заходу та безпосередню участь у ньому. 

 

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×