Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Ціною цього стала смерть сотні невинних людей, що віддали своє життя заради нової України.

            20 лютого 2018 року виповнюється 4 роки з часу тих трагічних подій, коли багато молодих душ загинули за наше світле майбутнє.

           В цей день, на подвір’ї коледжу, біля каплички та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм.

     У заході з нагоди вшанування загиблих учасників Революції Гідності взяли участь голова райдержадміністрації Петро Білінський, міський голова м.Рогатина Сергій Насалик, голова ГО «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич, а також учасники Революції Гідності та бойових дій в зоні АТО.  

  

          Військовий капелан, декан Рогатинський, отець Дмитро Бігун змовив молитви за душі Героїв Євромайдану: «Вони віддали своє життя за нашу Україну, щоб ми жили сьогоднішній день краще. Вшановуючи їх світлу пам’ять, ми маємо бути сьогодні єдиними, бо Україна в нас одна».

              Від імені майданівців виступив учасник Революції Гідності, голова ГО «Воїни АТО Рогатинщини» Тарас Гаєвич, який нагадав що історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такими героїчними сторінками  для нас є трагедія Голодомору та Бабиного Яру, бій під Крутами та багато інших. А тепер нам довелося стати свідками і учасниками ще однієї масової  трагедії українства.

              Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю людей, яких було жорстоко вбито у центрі Києва в мирний, цивільний час. Це – герої Небесної Сотні, яких значно більше, ніж сотня полягло під час акцій Революції Гідності з грудня 2013 року по лютий 2014.

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×