Незабаром студентам випускних груп вручать диплом і перед ними відкриється великий світ можливостей. Головним їх життєвим завданням – це знайти місце подальшого працевлаштування та використати здобуті знання вміння та навики у професійній діяльності.

  Відрадно, що дирекція коледжу сприяє працевлаштуванню випускників, налагоджує співпрацю з роботодавцями, підприємцями району, області та вищими навчальними закладами.

   1 червня у Рогатинський державний аграрний коледж завітав представник української сільськогосподарської компанії «Goodvalley» керівник свиноферми Делієво Михайло Борушевський та рекрутмен компанії Наталія Кавчак. Компанія Goodvalley одна із компаній в Україні, що займається вирощуванням свиней та різних агрокультур.

    Михайло Борушевський зацікавив студентів IV курсів станом сучасного виробництва та переробки продукції свинарства. Продемонстрував наочно за допомогою відеопрезентації технологію вирощування свиней у підрозділі, який він очолює.

  

    Зацікавлені студенти у формі діалогу мали змогу отримати детальну інформацію про умови працевлаштування та оплати праці, заповнили анкети для подальшої співпраці з компанією Goodvalley-Україна.

  Бібен Іван Андрійович кандидат ветеринарних наук, доцент, декан факультету ветеринарної медицини Дніпровського державного аграрно-економічного університету з метою профорієнтаційної роботи відвідав навчальний заклад.

  

   Зустрівся з випускниками коледжу, ознайомив їх з умовами вступу, навчання і проживання, подальшими перспективами працевлаштування у галузі ветеринарної медицини.

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×