5 вересня 2018 року  відбулася організаційна нарада з кураторами та класними керівниками навчальних груп першого курсу для обговорення питань: стан адаптації першокурсників до навчання, оформлення банківських карток студентам та учням для отримання стипендії, виготовлення студентських та учнівських квитків.

      На зустріч з кураторами завітав Роман Михайлович Гой –керуючий Рогатинським відділенням акціонерного товариства «Райффайзен банк Аваль», який детальніше проінформував присутніх про перелік необхідних документів для оформлення та видачі банківської картки першокурсникам.

      Заступник директора з навчальної роботи Володимир Омелянович Вільчик повідомив членам засідання про особливості організації навчального процесу на першому курсі, охарактеризував типові труднощі, які виникають в процесі адаптації.

   Заступник директора з виховної роботи Тетяна Степанівна Вергун та практичний психолог Наталія Володимирівна Добровлянська доповіли кураторам та класним керівникам груп про стан адаптації студентів І курсу до навчання та проживання у гуртожитках, надали рекомендації щодо подолання труднощів періоду адаптації.

      На нараді прийнято рішення щодо залучення студентського активу для допомоги першокурсникам успішно адаптуватися у навчальному процесі.

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 – 2024 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×