«Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей поліпшення якості підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України»

Наказом МОН України від 15.10.2019 р. №1296 «Щодо впровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти з підготовки фахівців» Рогатинський державний аграрний коледж перший серед коледжів Прикарпаття включений  до Переліку закладів фахової передвищої освіти та вищої освіти для впровадження упродовж 2019-2023 років з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти за обраними спеціальностями.

Дуальна форма здобуття освіти передбачає поєднання навчання осіб в аудиторіях з навчанням на робочих місцях підприємств, установ та організацій для набуття певної кваліфікації на основі договору.

Студенти застосовують отримані знання на практиці, адаптовуються до умов та вимог виробництва, набувають професійних навичок, за що навіть отримують платню.

Вже ведеться робота з формування комплексу навчально-методичного та юридичного забезпечення цього процесу та процедури відбору здобувачів освіти, яку реалізують суб’єкти господарювання спільно з коледжем.

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×