8 грудня 2020 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації в режимі онлайн з використанням платформи ZOOM на базі ВСП Коломийський економіко-правовий фаховий коледж Київського національного торгово-економічного університету.

Модератором засідання була Пріяткіна Н.В. – голова ОМО. Голова обласного методичного об’єднання викладачів біології прозвітувала про його роботу за 2019-2020 н.р.

Рогатинський державний аграрний коледж  представляв викладач нашого коледжу – Рутило О.І., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, який також був одним із спікерів.

  

Робоче засідання методичного об’єднання було присвячено «Застосуванню інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях біології при дистанційному або змішаному навчанні»

Сьогодні нікого не здивуєш відеоконференцією та проведенням занять з використанням різних платформ та ресурсів. Але сьогодні відбулась особлива зустріч – зібрались викладачі-біологи практично усіх коледжів Івано-Франківської області, щоб поділитися досвідом роботи при дистанційній та змішаній формах навчання.

  

Зокрема Олександр Іванович розповів про переваги та недоліки дистанційного навчання, особливості модульного об’єктно орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle, яке є на сьогодні найбільш оптимальним засобом інформаційно-комунікаційних технологій для використання у процесі навчання та його впровадження в РДАК, а також поділився досвідом роботи з платформою.

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×