9 грудня 2021 року відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів біології вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації в режимі онлайн з використанням платформи Google Meet на базі Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Модератором засідання була Пріяткіна Н.В. – голова ОМО. Голова обласного методичного об’єднання викладачів біології прозвітувала про його роботу за 2020-2021 н.р.

Рогатинський аграрний фаховий коледж  представляв викладач нашого коледжу – Рутило О.І., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Робоче засідання методичного об’єднання було присвячено «Застосуванню інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях біології при дистанційному або змішаному навчанні»

Сьогодні нікого не здивуєш відеоконференцією та проведенням занять з використанням різних платформ та ресурсів. Але сьогодні відбулась особлива зустріч – зібрались викладачі-біологи 22 коледжів Івано-Франківської області, щоб поділитися досвідом роботи при дистанційній та змішаній формах навчання.

Зокрема, Олександр Іванович розповів про переваги та недоліки дистанційного навчання, особливості його проведення з використанням платформ відеозв’язку. Особливо звернув увагу на застосування модульного об’єктно орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle, яке на сьогодні є найбільш оптимальним засобом інформаційно-комунікаційних технологій для використання у процесі навчання та його впровадження в РАФК, поділився досвідом роботи з платформою. Найбільше слухачів цікавили особливості створення тестів, проведення тестування та його об’єктивність.

 

Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 – 2024 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×