Традиційно у День знань для першокурсників проводиться перша тематична лекція, яка проводилася у формі культурно-мистецького дійства.
Цього річ тема першої лекції «Україна у моєму серці» . Спершу студенти та учні нового набору познайомилися із командою досвідчених та висококваліфікованих професіоналів своєї справи.
З напутніми словами, до студентів та учнів першого курсу  звернулася куратор Блага О.Ю., яка побажала рясних Божих  благословінь і мирного навчального року. Також до слів привітання долучився студентський актив коледжу.
Непростий час зараз  випав для всіх українців, а особливо для дітей та молоді. Адже, більше року ми переживаємо повномасштабну війну в нашій державі.Тому ми перебуваємо у стані стресу, невизначеності, агресії, що негативно впливає на нашу свідомість.
У цій ситуації , як ніколи актуальною і необхідною є допомога психолога.З ефективними та корисними порадами « Як не зламатися під час війни», до студентів та учнів першого курсу звернулася практичний психолог Добровлянська Н. В.
Головним пріоритетом навчального закладу є  створення безпечних освітніх умов для здобувачів освіти. У чому дирекція та педагогічний колектив запевнили студентів, учнів та батьків.
Print Friendly, PDF & Email

Головна

Контакти

koledg@ronet.com.ua

+38(03435)2-14-48

 2023 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×