Зовсім скоро розпочнеться вступна кампанія, результатом якої буде набір майбутніх здобувачів освіти, які прагнуть працювати в аграрній галузі. Члени приймальної комісії готові безпосередньо приймати нових абітурієнтів у лави студентства нашого коледжу.
Тому 05 червня за ініціативи директора, о.Василь Бояновський, настоятель церкви Святого Миколая (м.Рогатин) благословив на плідну роботу членів приймальної комісії та освятив приміщення, в якому здійснюється прийом документів вступників до Рогатинського аграрного фахового коледжу.