Міжнародна співпраця на технологічному відділені

Співпраця коледжу з Тюрінгійською Агенцією європейських програм

Директор Рогатинського аграрного фахового коледжу Ігор Тринів зустрілися з членами правління Тюрінгійської Агенції європейських програм Ліліаною Грицишин та Вернером Ройтером (делегація землі Тюрінгія (Федеративна Республіка Німеччина). В ході зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці між навчальним закладом та землі Тюрінгія.

     В рамках зустрічі  підписано двостороннього Меморандуму про співпрацю між Тюрінгійською Агенцією європейських програм та Рогатинським аграрним фаховим коледжем.

       12 квітня у коледжі відбулася організаційна нарада директора коледжу І.В.Триніва з  студентами 3-4 курсів технологічного відділення навчального закладу, які бажають поїхати на навчально-виробничу практику на землі Тюрінгія (Федеративна Республіка Німеччина). Під час наради було прийнято рішення призначити відповідальними за підготовку до фахового випробування володіння німецькою мовою рівня В1 викладачів німецької мови Г.В.Приплоцьку та М.І.Дарміць.  

 Ігор Васильович націлював студентську молодь на перспективи їхнього професійного становлення, вдосконалення професійних вмінь, знань і навиків на сучасних провідних європейських підприємствах з новітніми технологіями. Порекомендував прислухатися до корисної настанови «Успіх приходить до працелюбних  і наполегливих людей».

Відповідно до меморандуму студенти технологічного відділення були запрошені для проходження практики на землі Тірунгії, а саме: Ольга Мельник, Христина Маховська, Тетяна Борей, Богдан Стружинський, Христина Коростіль.

Відгуки про закінчення навчально-виробничої практики

Print Friendly, PDF & Email

 2023 – 2024 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×