Волонтерська діяльність

  • All Post
  • Волонтерська діяльність
Разом до перемоги!

21.11.2023/

За ініціативи депутата Івано-Франківської обласної ради Триніва І. В., педагогічний та студентсько-учнівські колективи долучилися до придбання FPV- дронів. Кошти було зібрано під час…

Допомога ЗСУ

28.09.2023/

Рогатинський аграрний фаховий коледж неодноразово надає допомогу Збройним Силам України. Допрацівників коледжу звернувся Департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністраціїз проханням допомогти зібрати кошти…

Смачний понеділок

15.05.2023/

За сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, директора коледжу Ігоря Триніва та волонтерської організації Siobhans Trust Ukraine, на території навчального закладу всі бажаючі змогли поласувати…

Волонтерська діяльність є визначальною ознакою сьогодення. Саме в умовах злочинної і жорстокої війни волонтерство реалізує найшляхетніші прагнення людини – прагнення особистої участі в наближенні миру для України і кожного українця зокрема!

Сьогодні кожен із нас на своєму фронті наближає перемогу. Наш фронт – освітянський. Завдяки умілому керівництву та за підтримки команди однодумців ми його впевнено та вправно його тримаємо!

Волонтерська діяльність Рогатинського аграрного фахового коледжу з часу повномасштабного вторгнення росії на територію України:

1 березня 2022 року

Сьогодні відправили допомогу нашим воїнам-захисникам на передову, в частину де зараз несе службу син Іванової Ірини Євстахівни (Азовсталь), а саме: продукти харчування, теплий одяг, медикаменти, засоби захисту, предмети гігієни та інше. Допомога зібрана завдяки дирекції, педагогам, працівникам Рогатинського аграрного фахового коледжу, Рогатинської спеціальної школи Івано-Франківської обласної ради, мешканців сіл Явче та Васючин.

  • Разом до перемоги. Слава Україні! Слава нашим воїнам ЗСУ!

 

17 березня 2022 року

Біда зближує, згуртовує людей, виявляє глибини людської душі: доброту, порядність одних і жорстокість та підлість інших. В період війни нам всім, як ніколи, потрібно бути згуртованими, небайдужими до того, що відбувається навколо.

Вже 8 років колектив Рогатинського аграрного фахового коледжу всіляко підтримує наших захисників на передовій. І цього разу ми не залишилися осторонь.

За сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, директора коледжу Триніва Ігоря Васильовича, майстри виробничого навчання відділення ПТО зготували випічку для наших воїнів на передову. Щиро вдячні всім, хто долучається до цієї благородної справи!

За нами Бог, за нами Перемога!

Слава Україні!

 

22 березня 2022

Вже вкотре депутат Івано-Франківської обласної ради, волонтер ГО «Єврокарпатська ініціатива», директор Рогатинського аграрного фахового коледжу Ігор Тринів разом з працівниками та майстрами виробничого навчання долучилися до регулярної відправки вантажів для українських героїв. До доброї справи долучився депутат Рогатинської МТГ Ігор Третяк, який посприяв у забезпеченні необхідними продуктами для випічки. Наші майстри виробничого навчання зготували понад 900 штук хлібобулочних виробів.

 

 

30 березня 2022 року

Традиційно, щотижня за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, директора коледжу Ігоря Триніва відправляється допомога на передову.

Спільними зусиллями педагогів, працівників та майстрів виробничого навчання виготовлено понад 600 смаколиків для наших захисників.

 
  

Це наша вдячність вам, воїни, за вашу нелегку ношу! Ми віримо у ваші сили, у спільну перемогу на ворогом!

 

5 квітня 2022 року

Один в полі не воїн…

Захисники держави потребують нашої допомоги. Ми робимо все можливе і неможливе, щоб їх підтримати.

Депутат Івано-Франківської обласної ради, директор коледжу Ігор Тринів разом з колективом долучлися до волонтерської допомоги. Майстри виробничого навчання виготовили смаколики для наших захисників.

 

11 квітня 2022 року

Ми дякуємо воїнам за захист та відданість, яку не виміряти жодними одиницями.

Майстри виробничого навчання коледжу спекли, здобувачі освіти підготували та передали для воїнів ДУК Правий Сектор випічку, а також листи та малюнки від студентів та учнів коледжу.

 

15 квітня 2022 року

Рогатинський аграрний фаховий коледж неодноразово проводить численні благодійні акції допомоги нашим захисникам.

Напередодні Великодня з ініціативи та фінансової підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради, директора коледжу Ігоря Триніва та спільними стараннями майстрів виробничого навчання було виготовлено святкову здобну випічку, яку передано на передову.

 

3 травня 2022 року

Чергову партію смаколиків відправлено на передову для наших захисників. За сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, директора Рогатинського аграрного фахового коледжу Ігоря Триніва вкотре відбувається благодійна допомога воїнам у гарячих точках. До доброї справи долучився депутат Рогатинської МТГ Ігор Третяк, який посприяв у забезпеченні необхідними продуктами. Майстри виробничого навчання спільно із учнями групи К-11 виготовили здобну випічку.

Голова ГО «Європейська ініціатива» Андрій Геник нагородив волонтера, благодійника Ігоря Триніва почесною подякою за допомогу захисникам України.

 

23 травня 2022 року

За сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, директора Рогатинського аграрного фахового коледжу Ігоря Триніва вкотре відбувається відправлення на передову смаколиків для воїнів, які захищають нашу державу. До доброї справи долучився депутат Рогатинської МТГ Ігор Третяк, який посприяв у забезпеченні необхідними продуктами. Майстри виробничого навчання власноруч виготовили здобну випічку.

Спільними зусиллями ми впевнено наближаємося до перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

 

23 жовтня 2022 року

 Колектив Рогатинського аграрного фахового коледжу взяв активну участь у фестивалі патріотичної пісні до Дня захисників і захисниць України та з нагоди 80-річчя УПА.

З вітальним словом до рогатинців звернувся депутат Івано-Франківської обласної ради, директор коледжу Ігор Тринів.

Хореографічні композиції народного аматорського колективу «Юність Опілля» та вокальні ансамблі художньої самодіяльності дарували глядачам незабутні враження та гарний настрій.

Майстри виробничого навчання спільно із учнями робітничої професії «Кухар» підготували для благодійного ярмарку смачну і креативно оздоблену випічку. Для підтримки ЗСУ наша дружня команда до загальної скарбнички зібрала 4239 грн.

Міський голова Сергій Насалик відзначив директора, студентів та викладачів коледжу за організацію та участь у фестивалі.

 

12 січня 2023 року

Кожен з нас щодня робить все, для того, щоб наблизити перемогу. Депутат Івано-Франківської обласної ради, директор коледжу Ігор Тринів разом з педагогічним й трудовим колективом неодноразово надають допомогу оборонцям нашої держави: випікають здобну випічку, організовують збір продуктів харчування та консервування, роблять заготовки для маскувальних сіток. Адже, це найменше, що ми можемо зробити у знак подяки за жертовну відданість, мужність і захист нашої держави, домівок, близьких.

 

3 березня 2023 року

З ініціативи директора коледжу та депутата Івано-Франківської обласної ради Триніва Ігоря Васильовича, спільними зусиллями з колективом  Рогатинського аграрного фахового коледжу долучилися до збору для придбання  дрона  для військових на передову, на який зібрали 29697 гривень.

23 березня 2023 року

Вервиця – духовна зброя для наших захисників!

23 березня за сприяння директора коледжу, депутата Івано-Франківської обласної ради Ігоря Триніва відбулася благодійна акція по плетінню патріотичних вервиць для військових на передову.

Студентсько-учнівська рада та студентський профком організували благодійний збір коштів на матеріал для виготовлення вервиць.

А також волонтери з Івано-Франківська провели майстер-клас по плетінні вервиці для студентсько-учнівського та педагогічного колективів. Директор коледжу Тринів Ігор Васильович безпосередньо долучився до благодійної акції з виготовленню вервечок для наших воїнів.

  • Виготовлені з любов’ю та вірою у перемогу вервиці будуть освячені та передані волонтерами на передову.

 

3 квітня 2023 року

З ініціативи директора коледжу, депутата Івано-Франківської обласної ради Ігоря Триніва проведено благодійний збір коштів серед педагогів та працівників коледжу для закупівлі харчових продуктів та засобів гігієни для випускника навчального закладу, який служить в ЗСУ та боронить наш рідний край на передовій.

Вдячні, всім хто долучився до доброї справи. І дякуємо нашому захиснику за його відвагу, мужність й честь. Нехай Бог оберігає та дарує перемогу, щасливе повернення додому!

12 квітня 2023 року

Вже другий рік поспіль з ініціативи директора коледжу, депутата Івано-Франківської обласної ради Ігоря Триніва колектив Рогатинського аграрного фахового коледжу проводить благодійні акції як до Різдвяних, так і Великодніх свят.

Традиційно, напередодні Воскресіння Христового, майстри з виробного навчання спільно із учнями робітничої професії “Кухар” спекли смачні паски для військових на передову.

Наші воїни Великдень проведуть хоч і далеко від рідного дому, але і з частинкою домашнього тепла, що нагадуватиме про прийдешнє свято.

Дякуємо нашим військовим за кожен прожитий день!

 

4 травня 2023 року

Випускник нашого навчального закладу, який захищає Україну, звернувся із проханням про допомогу для придбання інструментів для ремонту техніки.

За сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради, директора коледжу Триніва І.В. колективом навчального закладу було зібрано кошти та придбано необхідні інструменти для ремонту техніки на передовій.

 

06 червня 2023 року

Проведено благодійний збір коштів на реабілітацію для нашого студента ІV курсу, групи В-42 Петра Воробця, який отримав поранення при виконанні службового обов’язку, захищаючи нашу державу. Спільними зусиллями студентів та учнів було зібрано 3829 грн.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до доброї справи!

Петру бажаємо найшвидшого одужання!

15 вересня 2023 року

Дирекція та колектив навчального закладу не стоїть осторонь подій, що відбуваються в державі. Тримаючи освітянський фронт, своєю щоденною працею наближаємо перемогу, займаючись освітньою та волонтерською діяльністю.

За волонтерською допомогою звернувся Василь Байда, зібрані кошти у сумі 13695 гривень на ремонт житла передали військовослужбовцю Крашевському Роману.

 

28 вересня 2023 року

Рогатинський аграрний фаховий коледж неодноразово надає допомогу Збройним Силам України. Підтримавши ініціативу Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації, одноденний заробіток педагогів та працівників, у сумі 62087,47 грн.,  переведено на відкритий благодійний рахунок для придбання автомобіля для виконання військових завдань на передовій.

3 жовтня 2023 року

До Дня захисників та захисниць України у коледжі проводилася благодійна акція зі збору коштів для потреб ЗСУ. Спільними зусиллями студентів, учнів, педагогів та працівників коледжу зібрано кошти у сумі 7700 гривень на закупівлю дрона для воїна ЗСУ, батька студентки групи Т-11 Бандури Оксани. Зібрані кошти передані дружині військового для наближення спільної перемоги.

 

17 жовтня 2023року

В умовах війни наші студенти та учні встигають не тільки навчатися, а й допомагати тим, хто найбільше цього потребує, – українським військовим. З ініціативи студенсько-учнівської ради, студентського профкому небайдужі вихованці коледжу систематично приєднуються до плетіння маскувальних сіток у волонтерському центрі «Волонтерське крило». Ми пишаємося тим, що підростаюче покоління є гідним прикладом патріотизму, людського милосердя та альтруїзму.

 

25 жовтня 2023року

Волонтерство під час війни є одним із найбільш важливих аспектів у забезпеченні допомоги тим, хто постраждав внаслідок російської агресії.

Війна завдає великих труднощів і страждань людям, які опинилися в зоні бойових дій. Вони потребують не тільки медичної допомоги, але і їжі, одягу, предметів гігієни, житла та інших необхідних речей.

Наш навчальний заклад є осередком добрих справ. Саме тому, 25 жовтня, за ініціативи директора коледжу, депутата Івано-Франківської обласної ради, мецената, волонтера  Триніва Ігоря Васильовича та допомоги студентсько-педагогічного колективів, працівників коледжу в зону бойових дій вкотре відправлено гуманітарну допомогу. Здобувачі освіти коледжу приготували для військових смаколики та символічні листівки і подякували героям нашого часу за їхню мужність, сміливість та відвагу.

Допомагати військовим та постраждалим внаслідок збройної агресії є нашим прямим обов’язком.

 

16 листопада 2023 року

У Міжнародний день толерантності, напередодні Дня студента, у Рогатинському аграрному фаховому коледжі відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Ідея та організація ярмарку належить студентсько-учнівському самоврядуванню та депутату Івано-Франківської обласної ради Триніву І. В.

В ході благодійного ярмарку зібрано 14304 грн.

За ці кошти було придбано EcoFlow RIVER 2 і передано випускнику нашого навчального закладу, який захищає Україну на передовій, Оленчину І. Д.

Бажаємо нашим захисникам повернутися живими і неушкодженими до рідного дому! Нехай вас береже Господь!

 

11 грудня 2023 року

Сказав мудрець:

«Живи, добро звершай! Та нагород за це не вимагай.

Хай оживає істина стара:

Людина починається з добра!»

Вже вкотре наш навчальний заклад подає гідний приклад доброти.

Студентсько-учнівський та педагогічний колективи спільними зусиллями зібрали 9090 грн. на лікування нашого випускника Василя.

Дякуємо всім, хто долучився до збору!

 

31 січня 2024 року

Одна нація, один дух – гуртом до перемоги!

Викладачі та працівники коледжу відгукнулись на звернення нашого випускника Дмитра Сімки про допомогу у зборі коштів для придбання приладу нічного бачення «Очі вночі». Ці прилади є дуже необхідні для наших воїнів, особливо для наших розвідників, адже вони не лише рятують життя наших захисників, а й допомагають нищити ворога.

Разом ми зібрали 2760 гривень, які перерахували на відкритий рахунок нашому випускнику, а сьогодні  мужньому воїну.

Дирекція та профспілковий комітет коледжу висловлюють  подяку викладачам, працівникам, студентам та учням навчального закладу за активну громадянську позицію та розвиток волонтерського руху в коледжі.

 

     Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства. Саме в умовах злочинної і жорстокої війни волонтерство реалізує найшляхетніші прагнення людини особистої участі в наближенні миру для України і кожного українця зокрема. Сьогодні кожен із нас на своєму фронті наближає перемогу!

     У минулому році зусилля педагогічного колективу спрямовувалися на формування поваги до літніх людей, співчутливе ставлення до ближнього, співпереживання за долю тварин. Тому в рамках міського проекту допомоги літнім, одиноким людям студенти-волонтери залучалися для участі з розвезення гарячих обідів даній категорії громадян, збирали кошти на допомогу ЗСУ, надавали матеріальну допомогу для утримання тварин, брали участь у благодійних акціях «Книга для воїна», «Великодня паска для захисника України», «Веселе  Різдво воїнів АТО», «Подаруй дитині радість».

Print Friendly, PDF & Email

 2023 – 2024 Рогатинський аграрний фаховий коледж

Меню
×