Технологічно-економічних дисциплін

techck

Циклова комісія у поточному році працює над проблемою «Формування професійних компетентностей здобувача освіти засобами інформаційно-комунікаційних і вітагенних технологій з урахуванням сучасних тенденцій української освіти.

Головна задача – розкриття потенційних можливостей і здібностей студентів та їх підготовка до професійного життя. Формувати професійну направленість у студентів – це значить зміцнювати у них позитивне ставлення до майбутньої професії, інтерес, схильності і здібності до неї, прагнення удосконалювати свою кваліфікацію після закінчення навчання, розвивати ідеали, погляди, переконання.

З цією метою викладачі циклової комісії працюють над розробкою електронних посібників; презентацій навчального матеріалу; поповненням сайту коледжу методичними матеріалами. Значна увага приділяється розробці робочих зошитів, методичних вказівок по виконанню практичних завдань, що підвищує ефективність самостійної роботи студентів, сприяє особистісно-орієнтованому підходу до студентів, розвитку їх творчого потенціалу.

Склад циклової комісії

Print Friendly, PDF & Email
WordPress PopUp Plugin
Меню
×