Психологічна служба

Вітаємо Вас на сторінці психологічної служби Рогатинського аграрного фахового коледжу!

       У Рогатинському аграрному фаховому коледжі згідно з наказу Міністерства освіти і науки України від 22 травня 2018 року №509 «Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України» діє психологічна служба.

        Психологічна служба Рогатинського аграрного фахового коледжу надає сучасну психологічну та соціально-педагогічну допомогу студентам, учням, викладачам, батькам та працівникам коледжу. 

Практичний психолог

Добровлянська Наталія Володимирівна

Здійснює психологічне забезпечення та психологічний супровід учасників освітнього процесу

Соціальний педагог

Гринів Юлія Романівна

Здійснює комплекс заходів з виховання, навчання розвитку і соціального захисту здобувачів освіти

ук43пцпрф

         Психологічна служба коледжу в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про фахову передвищу освіту”, “Про вищу освіту”, Наказом Міністерства освіти України “Про затвердження Положення про психологічну службу системи освіти України”, Наказом Міністерства освіти і науки “Про планування діяльності, ведення документації соціальних педагогів, практичних психологів та соціальних педагогів по роботі з дітьми-інвалідами”, Наказів управління освіти “Про реалізацію Державних програм”, Етичним кодексом практичного психолога та Етичним кодексом соціального педагога.

Завдання психологічної служби у навчальному закладі:

 • сприяння особистісному, інтелектуальному, фізичному i соціальному розвитку здобувачів освіти, збереження та зміцнення психічного,  соціального здоров’я;
 • сприяння забезпеченню психологічної безпеки, надання психологічної соціально-педагогiчної допомоги усім учасникам освітнього процесу.

Робота психологічної служби спрямована на вирішення поточних питань навчального процесу та особистих проблем, з якими до психолога та соціального педагога звертаються студенти, учні, батьки, викладачі та працівники коледжу.

Основні напрямки діяльності психологічної служби:

 • супровід першокурсників в період адаптації до навчання у новому для них закладі;
 • сприяння розвитку успішної особистості майбутнього працівника аграрної галузі;
 • профілактична робота серед студентів, учнів та викладачів щодо протидії негативних звичок, вчинків;
 • просвітницька робота з роз’ясненням актуальних проблем та знань психологічних методів щодо захисту і безпеки власного здоров’я, підвищення психологічної грамотності та культури;
 • консультативна робота зі студентами, учнями, батьками, педагогічними працівниками;
 • профілактична робота зі здобувачами освіти з асоціальною поведінкою та групами ризику, студентами, учнями-сиротами, здобувачами освіти з обмеженими фізичними можливостями, внутрішньо переміщеними особами;
 • соціально-правовий захист усіх учасників навчального процесу;
 • корекційна робота зі студентами, учнями спрямована на подолання негативних звичок та поведінки (по запиту батьків, куратора, класного керівника чи викладача);
 • діагностична робота зі студентами, учнями (по запиту батьків, куратора, класного керівника чи викладача);
 • організаційно-методична робота та зв’язки з громадськістю (соціальні служби, ювенальна превенція поліції тощо).
DSC_0087

Практичний психолог та соціальний педагог коледжу в своїй роботі тісно взаємодіють з адміністрацією коледжу, кураторами та класними керівниками навчальних груп, викладачами, спеціалістами соціальних служб, правових установ тощо.

Принципи роботи практичного психолога та соціального педагога:

 • професійність
 • конфіденційність
 • відповідальність
 • толерантність та емпатія у відносинах

 

      Практичний психолог допоможе вирішити проблеми відносин в сім’ї, надасть кваліфіковану допомогу учасникам освітнього процесу  досягти успіху, знизити тривожність, змінити життя на краще.

       Соціальний педагог забезпечить належний соціально-правовий захист студентів та учнів коледжу,  попередить вплив негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості молодої людини.

       Звертайтесь за рекомендаціями та порадами, головне – не соромтесь.

Все буде добре!

Print Friendly, PDF & Email
Меню
×