Слюсар

Слюсар

Автослюсар – спеціаліст, який готує машину в дорогу. Сьогодні Україна – могутня автомобільна країна з багатомільйонним парком різноманітних типів вантажних, легкових автомобілів та автобусів.

Догляд та ремонт

Але, як і будь-який механізм, машина потребує постійного догляду, а часом і ремонту. Одиниці здатні самостійно вирішити таку проблему, тому і з'явилася така професія, як слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.
Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів - це фахівець, що виконує ремонт і технічне обслуговування автомобільного транспорту (вантажних, легкових автомобілів, автобусів), а також здійснює контроль над технічним станом автомобілів за допомогою діагностичного обладнання та приладів.

Професія

Отримати професію слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів можна в нашому коледжі.
Для успішного освоєння професії треба мати фундаментальні знання з фізики, електротехніки, алгебри, геометрії, креслення. Адже кваліфіковані робітники цього профілю є працівниками широкого спектру, адже вони контролюють технічний стан автомобілів, обслуговують й ремонтують автотранспортні засоби. Технічний інтелект, відповідальність та дисциплінованість є ключовими психологічними характеристиками слюсаря з ремонту автомобілів.
Професія автослюсаря вважається престижною.
У майбутньому професія збережеть­ся, але в ній відбудуться суттєві зміни. Деякі операції зникнуть, ручна праця зведеться до мінімуму і процес в ціло­му буде автоматизований. За класифікацією професія слюсаря з ремонту автомобілів відноситься до професій типу "людина - техніка"

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів 2-го розряду

Завдання та обов’язки. Здійснює ремонт, складання простих з'єднань і складових одиниць автомобілів із заміною окремих частин і деталей. Виконує кріпильні роботи за регламентом робіт першого технічного обслуговування, усуває виявлені дрібні несправності. Виконує слюсарну обробку деталей по 12-14 квалітетах із застосуванням слюсарного інструменту і контрольно-вимірювальних приладів. Виконує роботи середньої складності з ремонту і збирання автомобілів під керівництвом слюсаря більш високої кваліфікації.

Повинен знати: основні відомості про будову автомобілів; порядок складання простих складових одиниць; способи виконання кріпильних робіт та обсяги першого технічного обслуговування; 

Наш коледж – наш дім

Презентація професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

Одиниці здатні самостійно вирішити таку проблему, тому і з’явилася така професія, як слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Новини віділення

  • All Post
  • Архів новин
  • Волонтерська діяльність
  • Новини ветеринарного відділення
  • Новини відділення ПТО
  • Новини коледжу
  • Новини механічного відділення
  • Новини технологічного відділення
  • Новини циклової комісії (Мова література)

01.02.2012/

Дорогі наші студенти!Адміністрація коледжу, студентський профспілковий комітет, студентська рада сердечно вітає вас з міжнародним Днем студента!День студента – це свято, що асоціюється з…

Виступ до битви під Крутами

02.02.2012/

“На  Аскольдовій   могилі  поховали  їх…” На  таку  тему  в  Рогатинському  аграрному  коледжі  проведено  Урок-реквієм, присвячений  94-річниці   з Дня  трагедії  під  Крутами. Метою  виховного  заходу  було вшанування  героїчного  подвигу  захисників  нашої України, виховання  почуття  патріотизму,відданості  своїй  Батьківщині, любові до  рідного краю, повагу  до  історичних  пам’яток  і  шанобливе  ставлення  до  героїчного  минулого  нашої  держави. Епіграфом(лейтмотивом) Уроку  були  слова  Петра Шкрабюка:           “І  слава  їх  встає  не  вмерши,           Ятрить  крізь  відстані  і  час.           Було  їх  триста.           Триста  перший –           І  ти,           І  я           І  кожен  з  нас.”…

Психолого-педагогічний семінар

19.02.2012/

14 лютого 2012 року проведено психолого-педагогічний семінар , на якому були розглянуті актуальні питання здійснення та удосконалення навчально-методичної роботи . Викладачі коледжу  поділилися …

Print Friendly, PDF & Email
WordPress PopUp Plugin
Меню
×